Apartament 59 Bystra Park - Bystra
Planując wakacje szukasz najkorzystniejszej oferty cenowej na rynku. Dlatego sprawdź naszą bazę noclegów, z dostępnymi propozycjami w różnych zakątkach kraju: góry, Mazury, Bałtyk, Warmia, Kaszuby, Mazowsze, centrum Polski i wiele więcej. Czekają na Ciebie krainy geograficzne do odkrycia, parki krajobrazowe, lasy, jeziora i szczyty górskie, nadmorskie kurorty i atrakcje na mazurskich jeziorach. Na rower czy na narty? Na lato czy na ferie zimowe? Rezerwuj pokój, domek czy apartament.
Apartament 59 Bystra Park
Szczyrkowska 114/59 43-360 Bystra Polska apartamenty - mieszkania
WiFi
Parking
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
9.9/10
Pobyt dzieci
nie jest możliwy
Sprawdź dostępność
WiFi
Parking
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
9.9/10
nie jest możliwy
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Ogrzewanie
Parking w garażu
Bezpłatny parking
Dostęp za pomocą kluczy
Ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie
Indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Tylko dla dorosłych
Parking na miejscu
Całkowity zakaz palenia
Parking
Bezpłatne Wi-Fi
Pokoje dźwiękoszczelne
Winda
Prywatny parking
Pokoje dla niepalących
Wino / szampan
Wi-Fi
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Taras
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
Dostęp do Internetu
Obiekt Apartament 59 Bystra Park położony jest w miejscowości Bystra i oferuje widok na góry. Odległość ważnych miejsc od obiektu: MOSiR Oświęcim – 40 km, Stadion Zimowy w Tychach – 46 km. Obiekt zapewnia taras oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 38 km znajduje się Muzeum Auschwitz-Birkenau.
W apartamencie z 1 sypialnią zapewniono bezpłatne Wi-Fi, telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów satelitarnych oraz aneks kuchenny z lodówką i zmywarką. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Rodzinny park rozrywki Energylandia – 47 km, Westernowy Park Rozrywki Twinpigs – 49 km. Lotnisko Lotnisko Kraków-Balice znajduje się 77 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Apartament z 1 sypialnią. Guests can make meals in the kitchenette that features a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Boasting a terrace with mountain views, this apartment also features a tea and coffee maker and a flat-screen TV with streaming services. The unit has 1 bed. Apartament - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 35 mkw.
