Zobacz atrakcje w okolicy:
Baszta Łabędź Gdańsk Targ RybnyKładka zwodzona na Ołowiankę GdańskMost Chlebowy - "Most Miłości" GdańskGdańska Aleja Włazów Gdańsk OłowiankaDwór Cechu Młynarzy GdańskSkwer Jana Heweliusza w Gdańsku: Mural Mapa nieba północnego, Fontanna, Zegar Słoneczny GdańskPomnik Obrońców Poczty Polskiej GdańskMuzeum II Wojny Światowej GdańskGóra Gradowa GdańskDźwig kratownicowy z 1937 roku - Stocznia Cesarska GdańskPomnik Poległych Stoczniowców w 1970 r. GdańskRzeźby Wychodzące z Morza GdańskEuropejskie Centrum Solidarności GdańskSala BHP w Stoczni GdańskPark Jaśkowej Doliny Gdańsk WrzeszczAmber Expo Gdańsk LetnicaStadion Arena Gdańsk LetnicaLatarnia Morska w Gdańsku Porcie PółnocnymLasy Oliwskie Gdańsk OliwaPlaża Gdańsk WesterplatteDuże mieszkanie na Monciaku 19 - Sopot
Planując wakacje szukasz najkorzystniejszej oferty cenowej na rynku. Dlatego sprawdź naszą bazę noclegów, z dostępnymi propozycjami w różnych zakątkach kraju: góry, Mazury, Bałtyk, Warmia, Kaszuby, Mazowsze, centrum Polski i wiele więcej. Czekają na Ciebie krainy geograficzne do odkrycia, parki krajobrazowe, lasy, jeziora i szczyty górskie, nadmorskie kurorty i atrakcje na mazurskich jeziorach. Na rower czy na narty? Na lato czy na ferie zimowe? Rezerwuj pokój, domek czy apartament.
Duże mieszkanie na Monciaku 19
Sopot Bohaterów Monte Cassino 19 apartamenty - mieszkania
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
Obiekt Duże mieszkanie na Monciaku 19 położony jest w znakomitej lokalizacji w centrum miejscowości Sopot. W okolicy znajduje się: Plaża w Sopocie i Stacja kolejowa Sopot. Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi we wszystkich pomieszczeniach. Na terenie obiektu dostępny jest też prywatny parking.
W apartamencie z 4 sypialniami zapewniono salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię z pełnym wyposażeniem oraz łazienkę (1).
W pobliżu obiektu Duże mieszkanie na Monciaku 19 znajdują się liczne atrakcje, takie jak Sopockie Molo, Opera Leśna i Stadion Leśny. Lotnisko Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo znajduje się 18 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Apartament z 4 sypialniami. The apartment features 4 bedrooms, 1 bathroom and a kitchen. The apartments kitchen is available for cooking and storing food. This apartment has a washing machine, heating and a flat-screen TV. The unit offers 4 beds. Apartament - 8 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 80 mkw.
Prywatny parking
Bezpłatne Wi-Fi
Dostęp do Internetu
Wi-Fi
Parking na miejscu
Parking
Całkowity zakaz palenia
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Zwierzęta domowe są akceptowane
Bezpłatny parking
