Zobacz atrakcje w okolicy:
Muzeum Powstania WarszawskiegoPOLIN Muzeum Historii Żydów PolskichMuzeum Wojska Polskiego w WarszawieCytadela WarszawskaMuzeum KatyńskiePałac KrasińskichPałac Kultury i NaukiFort LegionówOgród SaskiTeatr NarodowyPomnik Małego PowstańcaGrób Nieznanego ŻołnierzaMultimedialny Park FontannZachęta - Narodowa Galeria SztukiWarszawska StarówkaKolumna Zygmunta III WazyZamek Królewski w WarszawieCentrum Pieniądza NBPArkady KubickiegoMuzeum Życia w PRLApartament 1 pokojowy - Kawalerka z klimatyzacją, garażem podziemnym - Warszawa
Planując wakacje szukasz najkorzystniejszej oferty cenowej na rynku. Dlatego sprawdź naszą bazę noclegów, z dostępnymi propozycjami w różnych zakątkach kraju: góry, Mazury, Bałtyk, Warmia, Kaszuby, Mazowsze, centrum Polski i wiele więcej. Czekają na Ciebie krainy geograficzne do odkrycia, parki krajobrazowe, lasy, jeziora i szczyty górskie, nadmorskie kurorty i atrakcje na mazurskich jeziorach. Na rower czy na narty? Na lato czy na ferie zimowe? Rezerwuj pokój, domek czy apartament.
Apartament 1 pokojowy - Kawalerka z klimatyzacją, garażem podziemnym
Warszawa Pawła Włodkowica 9B apartamenty - mieszkania
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
8.1/10
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
8.1/10
Obiekt Apartament 1 pokojowy - Kawalerka z klimatyzacją, garażem podziemnym położony jest w miejscowości Warszawa i oferuje bezpłatne Wi-Fi oraz klimatyzację. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Pomnik Powstania Warszawskiego – 10 km, Pomnik Bohaterów Getta – 10 km. Obiekt zapewnia taras oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 10 km znajduje się Rynek Starego Miasta w Warszawie.
Oferta apartamentu obejmuje sypialnię (1), salon, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i czajnikiem, a także łazienkę (1) z prysznicem oraz suszarką do włosów. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Na terenie obiektu Apartament 1 pokojowy - Kawalerka z klimatyzacją, garażem podziemnym znajduje się plac zabaw.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Rynek Nowego Miasta – 10 km, Muzeum Historii Żydów Polskich – 11 km. Lotnisko Lotnisko Chopina w Warszawie znajduje się 20 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 17:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Apartament z 1 sypialnią. Boasting a private entrance, this air-conditioned apartment features 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a bath and a shower. The well-fitted kitchenette has a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and an oven. Featuring a terrace with ancourtyard view, this apartment also features a washing machine and a flat-screen TV. The unit has 2 beds. Apartament - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 27 mkw.
Taras
Indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
Miski dla pupila
Prywatny parking
Klimatyzacja
Bezpłatne Wi-Fi
Parking dla osób niepełnosprawnych
Plac zabaw dla dzieci
Ogrzewanie
Wi-Fi
Pokoje dla niepalących
Całkowity zakaz palenia
Bezpłatny parking
Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą
Płatności bezgotówkowe są możliwe
Zwierzęta domowe są akceptowane
Winda
Dostęp do Internetu
Parking w garażu
Część przeznaczona dla palących
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Możliwe wystawienie faktury
Taras słoneczny
Parking na miejscu
Ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie
Dostęp za pomocą kluczy
Parking
Meble ogrodowe
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
